IDŐUTAZÁS koncert

2018. október 19-én iskolánk tornacsarnoka egy nagyszerű koncert helyszíne volt. BOLDIZSÁR TAMÁS, egykori nagyon kedves tanítványunk lépett fel művészbarátaival. Tamás jelenleg a Budapesti Operettszínház művésze. Vendégszereplők előadásai is emelték az est fényét.
Fejes Szandra színész és énekesnő, Kaszab Laura táncművész közös produkcióiban is gyönyörködhettünk. Iskolánk 80 fős énekkarának fellépése koronázta meg az előadást. A kórus vezetője és az est szervezője Véghné Borsos Eszter énektanárnő volt. A nagy számú közönségnek hatalmas élményt nyújtottak a koncert fellépői. Köszönjük Tamásnak ezt a csodás estét és a Váci iskolának felajánlott bevételt! Gratulálunk a művészeknek az eddigi eredményeikhez és további sok sikert kívánunk a művészi pályájukon!