KOMÁROM-ESZTERGOM MEGYEI SAKK DIÁKOLIMPIA

Február első hétvégéjén rendezték a Komárom-Esztergom megyei sakk diákolimpiát. Ismét szép sikerek születtek. Németh Abigél 2.b osztályos tanuló korcsoportjában első helyezést ért el, ezzel bejutott az országos döntőbe, ami Miskolcon kerül megrendezésre. Juhász Gréta 3.c a lányoknál, Szarka Zsombor 3.a osztályos tanuló pedig a fiúknál lett a korcsoportja második legjobbja. A vasárnapi csapat versenyen pedig a felső tagozatos közös Váci-Dózsa csapatunk első lett, így ők indulhatnak a megyéből Szombathelyen az országos döntőn. Tagjai László Balázs és Topercer Márton a Dózsából, Erős Viven (4.c) és Parasics Gábor (6.a) a Váciból.
Köszönjük Dr. Jakabó Judit néninek lelkes munkáját, amivel a gyerekek felkészülését segítette!