Alsó tagozatosok dalversenye

Iskolánkban az alsó tagozatosok dalversenyét
2014.02.17-én tartottuk.
Gratulálunk a helyezetteknek és felkészítő tanáraiknak!

1. évf.             I.         Vojcsek Tünde           1.a                 Haászné Bertalan Julianna
                        II.        Huszti Kata                1.b                 Vidéki Erzsébet
                        III.      Rabóczky Szonja        1.c                  Horváth Irén

2. évf.             I.         Hegedűs Boglárka     2.b                  Véghné Borsos Eszter
                       I.         Szeifert Zsófia             2.c                  Véghné Borsos Eszter
                       II.        Szűcs Maja                  2.a                  Véghné Borsos Eszter
                       III.      Torma Réka                 2.b                  Véghné Borsos Eszter

3. évf.              I.        Vimrázy Emese           3.a                  Zilahiné Ágoston Bernadette
                        I.        Madarász Nóra           3.b                  Haászné Bertalan Julianna
                       II.        Kutnyánszky Júlia       3.a                  Zilahiné Ágoston Bernadette
                       III.       Gozsovics Fanni          3.a                  Zilahiné Ágoston Bernadette

4.évf.               I.         Szmrtyka Sára             4.b                 Dikaszné Horváth Mónika
                        I.         Szabó Lilla                    4.c                  Véghné Borsos Eszter
                        II.         Potyondi Dorka          4.d                  Vidéki Erzsébet
                        II.         Kovács Kinga              4.b                  Dikaszné Horváth Mónika
                        III.        Kecskés Melitta          4.d                  Vidéki Erzsébet
                       III.      Boros Fanni                   4.a                  Haászné Bertalan Julianna

HITOKTATÁS A 2014/2015. TANÉVBEN

A 2014/2015. tanévi hitoktatással kapcsolatos
tájékoztatást tartanak a felekezetek képviselői.

A tájékoztató ideje: 2014. március 4.
A tájékoztató helyszíne: Váci Mihály Általános Iskola

 A tájékoztatón részt vevő felekezetek:
– 16 óra: Evangélikus Egyház és Hit Gyülekezete
– 17 óra: Katolikus Egyház és Református Egyház

Szeretettel várjuk az érdeklődő leendő 2., 5. és 6. osztályos tanulók szüleit.

A 2014/2015 tanévben lehetséges hitoktatók elérhetőségei;

EVANGÉLIKUS GYÜLEKEZET:
– KÉPVISELŐJE: Scherman Gábor
– TELEFONSZÁMA: 20/824-2764
– E-MAIL CÍME: tatabanya@lutheran.hu
HIT GYÜLEKEZETE:
– KÉPVISELŐJE: Kizakisz Theodorakisz
– TELEFONSZÁMA: 20/665-6902
– E-MAIL CÍME: kizakisztheo@gmail.com
REFORMÁTUS EGYHÁZ:
– KÉPVISELŐJE: Vass Edit Szeréna
– TELEFONSZÁMA: 30/335-8740
– E-MAIL CÍME: vassesz@gmail.com
RóMAI KATOLIKUS EGYHÁZ:
– KÉPVISELŐJE: Herczegné Kutasi Ilona
– TELEFONSZÁMA: 34/320-669; 70/565-0563
– E-MAIL CÍME: herczegne.kutasiilona@upcmail.hu

Megyei szertorna diákolimpia Esztergomban

Iskolánk két csapattal képviseltette magát a megyei megmérettetésen.
Alsó és felső tagozatos tanulóink is kitettek magukért, a dobogó legfelső
fokára állhattak.
 

2014tornászok

Az alsós aranyérmes csapat tagjai:
Kondász Kristóf
Kerékgyártó Ákos
Turák Zsombor
Safranek Ádám
Wend Balázs
Hódos Attila

2014' 142

Az egyéni megyei bajnok: Hódos Attila ,
II. helyezett: Safranek Ádám,
III. helyezett:  Wend Balázs

A felsős aranyérmesek:
Mátay Kornél
Csilek Patrik
Gáll Zsolt
Keserü Kristóf
Gerencsér Patrik 

ipp

Egyéni megyei bajnok: Csilek Patrik
Gerencsér Patrik III. helyezést ért el.

Március 1-jén, az országos elődöntőn bizonyíthatnak újra iskolánk tornászai!

“Itt a farsang, áll a bál!”

 Iskolánkban a farsangi bálokat a következő időpontokban tartjuk:

SV400025SV400010

Alsó tagozat:

Február 14. péntek 14-18 óra

Belépődíj: felnőtt 200 Ft, gyerek 100 Ft

Zsákbamacska: kicsi 50 Ft, nagy 100 Ft 

Tombola: 100 Ft

Felső tagozat:

Február 13. csütörtök 15.30-19 óra

Belépődíj: jelenlegi diákjainknak 250 Ft,

volt diákjainknak 300 Ft

Mindkét bálon jelmezes felvonulás, zene, tánc, büfé biztosítja a szórakozást.

 Szeretettel várjuk diákjainkat és kedves szüleiket! 

Bolyai matematikaverseny

A Kertvárosi Általános Iskola Bolyai János Általános Iskolájában évente megrendezendő Bolyai matematikaverseny döntőjére január 24-én került sor. Iskolánkból az előzetes
3 forduló pontszámai alapján 17 tanuló került a döntő megmérettetésre.

Közülük kiemelkedő helyezést értek el:

3. évfolyam: Gozsovics Fanni 3. helyezés, felkészítő tanára: Zilahiné Ágoston Bernadette

4. évfolyam: Gargya Noémi 2. helyezés, felkészítő tanára: Répássyné Tamás Enikő
és Zsíros Zsombor 3. helyezés, felkészítő tanára: Répássyné Tamás Enikő

5. évfolyam: Juhász Botond 4. helyezés, felkészítő tanára: Bagó Orsolya
és Boda Lilla 6. helyezés, felkészítő tanára: Tengelics Erzsébet

6. évfolyam: Várnagy Miksa 3. helyezés, felkészítő tanára: Kajsza Gyula.

IMG_20140130_150422

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Városi történelemverseny

Az Árpád-házi Szent Margit Katolikus Általános Iskola városi történelemversenyén november 29-én iskolánk két csapata indult. Nemes küzdelemben a

DSC00458

Német Attila, Waltner Klaudia és Hegedűs Norbert 
alkotta trió az I.,

DSC00460

Kész András, Szalóki Rebeka és Kiss Georgina
a II. helyen végzett. 

DSC00465

Gratulálunk mindkét csapatnak!

Rajzpályázat

SV400002A tatabányai Császár Autószerviz Kft.
által meghirdetett
 Tervezz autót! A jövő autói. Kedvenc autóm rajzpályázaton

Csikós Dominik 7. a

osztályos tanuló 

1. helyezést  ért el,

Csizmadia Réka 3. osztályos

tanuló 

4. helyezett  lett.

Szülői értekezlet

iskola      Tisztelt Szülők!

Iskolánkban a szülői értekezleteket a következő időpontokban tartjuk:

Felső tagozat: január 27. 5-6. évfolyam, január 28. 7-8. évfolyam

A 7. és 8. osztályokba külső előadó érkezik, aki felvételi tájékoztatást tart a szülőknek a pályaválasztással kapcsolatban.

Alsó tagozat: január 29.,  január 30. 

Az ettől eltérő időpontokat az osztályfőnökök az ellenőrzőkben jelzik.

Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves szülőket!

 

 

Kölcsey-verseny

unnamed IMG_20140123_144611

A megyei Kölcsey-versenyen iskolánk kiemelkedően szép eredményeket ért el.

2. évfolyam
Bodig Noémi           2. helyezés, felkészítő tanára: Baloghné Drávai Tünde
Pintér Liliána           3. helyezés, felkészítő tanára: Halász Károlyné 

4. évfolyam
Gruber Mónika      2. helyezés, felkészítő tanára: Dikaszné Horváth Mónika
Gargya Noémi        3. helyezés, Felkészítő tanára: Répássyné Tamás Enikő 

5. évfolyam
Dikasz Csanád         1. helyezés, felkészítő tanára: Jónás Lászlóné 

6. évfolyam
Barta Bence             2. helyezés, felkészítő tanára: Lippainé Alt Anna 

7-8. évfolyam
Szalóki Rebeka       3. helyezés, felkészítő tanára: Lippainé Alt Anna

Minden helyezettnek gratulálunk!