Ringbe szállunk

2018.február 27-én délután a Vértes Agorájában boksz bemutatóval egybekötött pódiumbeszélgetésen vettünk részt. A ” Ringbe szállunk ” című program vendégei a világ- és európa bajnok, olimpiai bronzérmes profi ökölvívó Erdei Zsolt „Madár”, és az európai bajnoki ezüstérmes, világ- és interkontinentális bajnok profi ökölvívó ifj. Balzsay Károly voltak.
Iskolánk tanulóival együtt szurkoltunk a bemutatón részt vevő tanítványainknak és a „volt” Vácisainknak is.

Piros mezben Vácisaink a „hírességekkel”. Balról: Dér József, Páter Alex, Szabó Petra

A barátságos mérkőzésen döntetlen eredményt értek el a gyerekek! Pirosban a „mieink” Szabó Petra (volt tanítványunk) és Páter Alex 7. osztályos tanulónk voltak.

Ismét büszkék voltunk rátok  VÁCISOK ! Gratulálunk!

Fotó: Benyeczkó Ilona
Írta:   Tengelics Erzsébet