Tankönyvosztás 2017

Kedves Szülők és Diákok!

A 2017/18-as tanévben az általános iskolások ingyen kapják meg a tankönyveket, munkafüzeteket.
Nem csak újakat, használtakat is ki kell osztanunk.

A könyvek az iskola tulajdonát képezik, így azokat a tanév végén a tankönyvtár számára vissza kell majd adni. A könyvekbe nem szabad írni, rajzolni! Ez a munkafüzetekre nem vonatkozik.

A kölcsönzött könyveket az iskolából történő esetleges tanév közbeni eltávozáskor, de legkésőbb a tanév végén olyan állapotban kérjük visszaadni, hogy azok a következő évfolyam számára átadhatók legyenek.

ALSÓ TAGOZAT: könyvosztás az első tanítási napon!
FELSŐS tankönyvek kiosztása a Váciban a 18-as számú tanterem előtti folyosón:

2017. augusztus 28-án, hétfőn reggel 9-12 óra között a 7. és 8. osztályos tanulókat várjuk;

29-én, kedden délelőtt 9-12 óra között az 5. és 6. évfolyam veheti át könyveit.

Átvételkor az alábbi nyilatkozatot kérjük majd aláírni:
“Az általam átvett tankönyvek az iskola tulajdonát képezik, melyeket egy tanévre veszek kölcsön.
A könyvekért anyagi felelősséggel tartozom.
Vállalom, hogy elvesztésük vagy megrongálódásuk esetén az iskolai tankönyvtár számára megvásárolom a hiányzó könyveket.”

Kedves Szülők és Diákok, előre is köszönjük együttműködésüket, mindenkinek sikeres tanévet kívánunk!