Városi történelemverseny

A hagyományokhoz híven idén is megrendezte városi történelemversenyét a Szent Margit Általános Iskola. Az Árpád-kor és a helytörténeti ismeretek mellett a reformkorról is versenyeztek a 3 fős csapatok.

A nyolcadikosok:                                                             A hetedikesek:
    Cságolya  Lili 8.b                                      Miskolczi  Ákos 7. b
                  Jakab Panna 8. b                                      Ormándi Bence 7. b               Ungvári Csenge 8. b                                                 Prech Kitti 7. b
   I. helyezést értek el.                                                III. helyen végeztek.
    Felkészítő tanáruk:                                                   Felkészítő tanáruk:
Mátraháziné Domján Erzsébet                                      Szunyoghné Kálózi Márta

Gratulálunk a szép eredményekhez!